Teldupostyvirlit
Íbúðir í Skemmuni
Vegl. til THS brúkarar
Starvsfólkapolitikkur
Leys størv
Vikar på sygehuset
Pjece om sygehuset
Ledelse
Organisationsdiagram
Sygehusområdet
Job/vikariat på sygehuset
Vejl. om journalsystemet
Bopæl
Din rejse
Kontakt
E-mail adresser
Ris og ros

E-mail adresser

 

Administration

ssh@ssh.fo

   Ronnie Midjord, sygehusdirektør

ronnie@ssh.fo

   Bergur Stórhamar, fuldmægtig

bergur@ssh.fo

   Jónvør Bjarkhamar, sekretær

jonvor@ssh.fo

   Heidi Djurhuus, bogholder

heidi@ssh.fo

   Bent Albinus, edb

bent@ssh.fo

   Heðin Augustinussen, lønkontoret

hedin@ssh.fo

Centralkøkken

kok@ssh.fo

Depot

goymslan@ssh.fo

Fysioterapi

fys@ssh.fo

   Sára Olsen, ledende fysioterapeut

sara@ssh.fo

Fødeafdeling

ljosm@ssh.fo

Kardiologisk ambulatorium (sygeplejerske)

medisin@ssh.fo

Laboratorium

lab@ssh.fo

Læger

   Hans Petur Nielsen, overlæge i kardiologi

hpn@ssh.fo

   Jóhan Petur Davidsen, overlæge i urologi

davidnet@ssh.fo

   Theodor Høgagarð, overlæge i anæstesi og smertebeh.

theodor@ssh.fo

Lægesekretærer

 

   Herfríð Petersen, lægesekretær

herfrid@ssh.fo

   Eva Midjord, lægesekretær

eva@ssh.fo

   Guðrun Dimon, lægesekretær

gudrun@ssh.fo

Maskinafdeling

maskin@ssh.fo

   Mikkjal Bærendsen, maskinmester

mikkjal@ssh.fo

   Kristin Olsen, maskinmand

kristin@ssh.fo

   Símun Hammer, elektriker

simon@ssh.fo

Operation/røntgenafdeling

op@ssh.fo

   Agnete Vestergaard, afdelingsleder

agnete@ssh.fo

   Anæstesisygeplejerseker

narc@ssh.fo

Portører

portor@ssh.fo

Hjalgrím Andreasen, ledende portør

gimme@ssh.fo

Sengeafdeling

deildin@ssh.fo

   Gunnbjørg Guttesen, vicedirektør 

gunnbjorg@ssh.fo

   Sonny Ellendersen, afdelingsleder

sonny@ssh.fo

   Lisbet Jacobsen, viceafdelingsleder 

lisbet@ssh.fo

Smerteklinik (sygeplejerske)

Vaskeri  

vask@ssh.fol

Útskriva skjalið